Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Nasza oferta - bramy

Bramy segmentowe garażowe mają zastosowanie w  domach jednorodzinnych, halach przemysłowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Stanowią ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, osobami trzecimi, oraz podnoszą poziom izolacji termicznej budynków. Bramy segmentowe garażowe to najchętniej wybierane bramy o wysokim standardzie, które gwarantują komfort i wygodę a także bardzo dobrą izolację cieplną i bezpieczeństwo. Otwierają się pionowo w górę i pozostają pod stropem. Dzięki takiej strukturze nie potrzeba dodatkowego miejsca aby otworzyć lub zamknąć bramę.

Brama garażowa segmentowa złożona jest z sekcji z zabezpieczeniem przed zgnieceniem palców o wysokościach dobieranych odpowiednio do wysokości otworu.Ścianki sekcji wykonane są z blach powlekanych okleiną, blach stalowych ocynkowanych ogniowo i lakierowanych. Sekcja górna zakończona jest profilem aluminiowym, uszczelka w profilu lub zamontowana do nadproża, natomiast sekcja dolna zakończona ukrytym profilem aluminiowym bądź stalowym, uszczelka znajduje się w profilu. Wypełnienie sekcji stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa o grubości 40mm niepodatna na działanie pleśni i bakterii. 

Brama wyposażona jest standardowo w rygiel wewnętrzny, otwierana jest ręczne lub za pomocą napędu. Istnieje możliwość wyposażenia bramy w dodatkowe elementy zabezpieczające, okna oraz zamki itp.

 

Faktura zewnętrzna: microwoodgrain, woodgrain oraz gładka
Faktura wewnętrzna: stucco

 

 

Bramy garażowe rolowane - produkowane są najczęściej z aluminum lub stali. Są szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Brama rolowana zwija się do skrzynki mocowanej na ścianie, która może być zamontowana zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Pancerz bramy zbudowany z profili o grubości 18,5 mm wykonanych z wysokogatunkowych blach aluminiowych. Może być użyta tam gdzie inne bramy nie mogą być zamontowane.

 

 

Bramy podnoszone do góry

Ościeżnica bramy wykonana jest z profila zamkniętego 80x40x2 lub 60x40x2 ( w zależności od sposobu montażu) i zabezpieczona antykorozyjnie farbą chlorokauczukową. Próg z profila o wysokości 27mm. Konstrukcja blatu bram wykonana jest z profili ocynkowanych. Poszycie zewnętrzne stanowi blacha trapezowa powlekana akrylem, w dwunastu kolorach do wyboru. Istnieje możliwość wykonania ocieplenia z materiału izolacyjnego, którym jest 5-cio centymetrowa warstwa styropianu obłożona od wewnątrz blachą trapezową aluminiową.

W bramach istnieje możliwość wykonania dodatkowych drzwi serwisowych jednoskrzydłowych. Wszystkie bramy można przystosować do współpracy z automatyką zdalnie sterowaną (opcja). W celu zabezpieczenia bram stosujemy zamki z rozpieraczem jednopunktowym (blokada do dolnego progu) lub dwupunktowym z możliwością dobudowy dodatkowych zamków. 

Kolorystyka bram:
 

- wg palety RAL,

- blacha drewnopodobna złoty dąb, mahoń, orzech,

- kolorystyka na życzenie – lakierowanie proszkowe.        

 

                                 

 

Bramy skrzydłowe

Ościeżnica bramy wykonana jest z kątownika gorącowalcowatego lub profila zamkniętego ( w zależności od sposobu montażu). Konstrukcja skrzydeł bramy spawana, wykonana jest z stalowych profili zamkniętych. Całość zabezpieczona antykorozyjnie farbą chlorokauczukową. Poszycie zewnętrzne stanowi blacha o niskim trapezie T-8, powlekana w kolorze do wyboru wg palety RAL, mocowana do konstrukcji nitami. Ocieplenie w postaci styropianu o grubości 4cm wykończone od wewnętrznej strony płaską blachą powlekaną, mocowaną do konstrukcji nitami. Brama w standardzie wyposażona jest w zamek na wkład patentowy, klamkę i blokadę skrzydła biernego.    

Kolorystyka bram:

- wg palety RAL,

- blacha drewnopodobna - mahoń, orzech, złoty dąb

- kolorystyka na życzenie.  

                                          

                   

                                                                                                                                                                                          

WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWA