O Nas

Przedsiębiorstwo zostało założone przez Pana Bogusława Skrzyszowskiego w 1993 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w branży stolarki otworowej.

Nasi stali Klienci cenią w szczególności naszą solidność i słowność a także najwyższej jakości okna, drzwi, bramy i rolety. Nie oszczędzamy na podzespołach, dzięki czemu produkt końcowy zawsze spełnia wymagania Klienta.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w temacie konstrukcji okien oraz ich montażu Jeśli te tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy w niedalekiej przyszłości ponownie.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 602-715-235. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@plastdom.eu

 

WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWA