Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Nasza oferta - rolety

Rolety zewnętrzne i wewnętrzne - wchodzą w skład systemów nowoczesnego domu. W naszej ofercie znajdziecie państwo różne rozwiązania systemowe. Mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie za pomocą jednego przycisku lub pilota bądź też system sam może sterować roletami o zaprogramowanej porze. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz jakość wykonywanych przez nas usług, oraz trwałość naszych produktów. 

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne dzięki swojej funkcjonalności stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Są doskonałym zabezpieczeniem przed czynnikami zewnętrznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej w okresie zimowym, a w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznieniu się pomieszczeń. Ponadto rolety stanowią izolację akustyczną, chronią przed wiatrem, deszczem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Rolety zewnętrzne zapewniają każdemu użytkownikowi zachowanie prywatności oraz chronią przed „nieproszonymi gośćmi”. Wszystkie rodzaje rolet zewnętrznych opóźniają czas włamania, jednak by spełnić normy rolet antywłamaniowych ich konstrukcja powinna być odpowiednio wzmocniona i solidnie zamontowana do ścian budynku. Do podstawowych elementów rolet zewnętrznych należą: obudowa rolety (skrzynka i prowadnice), pancerz rolety, napęd manualny lub elektryczny. We wszystkich systemach roletowych można zastosować pancerz z PVC lub aluminium. Dodatkowo każda skrzynka może być uzupełniona o rolowaną siatkę antyinsektową.


Rodzaje rolet zewnętrznych:

  • rolety naokienne

  • rolety natynkowe

  • rolety podtynkowe

  • rolety RKS


Rolety naokienne – obudowa wykonana z PVC z pokrywą rewizyjną umieszczoną od tyłu lub dołu skrzynki rolety. Skrzynka nakładana na okno, a następnie wraz z nim montowana we wnęce okiennej. Możliwość różnych wariantów zabudowy, łącznie z zabudową całkowitą (dotyczy skrzynek z rewizją od dołu). System rolet naokiennych znajduje zastosowanie w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących. Decyzja o zastosowaniu ww. rolet powinna zostać podjęta na etapie projektu lub podczas wymiany stolarki okiennej.

 

Rolety natynkowe – obudowa wykonana z aluminium z pokrywą rewizyjną umieszczoną od przodu skrzynki rolety. Skrzynka montowana na murze (bez ingerencji w światło okna) lub we wnęce okiennej (ingerencja w światło okna). Brak możliwości zabudowy. System rolet natynkowych znajduje zastosowanie w nowym budownictwie. Decyzja o zastosowaniu ww. rolet może zostać podjęta w dowolnym momencie. 

 

 

Rolety podtynkowe – obudowa wykonana z aluminium z pokrywą rewizyjną umieszczoną od tyłu skrzynki rolety. Skrzynka montowana przed oknem w odpowiednio przygotowanej wnęce w nadprożu. Konieczność zewnętrznej zabudowy. System rolet podtynkowych znajduje zastosowanie wyłącznie w nowym budownictwie. Decyzja o zastosowaniu ww. rolet musi zostać podjęta na etapie projektu.

 

 

 Rolety RKS – obudowa wykonana z ceramiki lub polistyrenu/ poliuretanu wzmocnionego drutem zbrojeniowym z pokrywą rewizyjną umieszczoną od dołu skrzynki rolety. Skrzynka montowana w miejscu nadproża okna. Konieczność całkowitej zabudowy. System rolet RKS znajduje zastosowanie wyłącznie w nowym budownictwie. Decyzja o zastosowaniu ww. rolet musi zostać podjęta na etapie projektu. 


Rolety wewnętrzne

System roletowy dzień/noc - to idealne rozwiązanie na przyciemnienie pomieszczenia. Charakteryzuje się zastosowaniem dwuwarstwowej tkaniny o różnej przepuszczalności światła, która pozwala regulować stopień natężenia promieni słonecznych w pomieszczeniach. Taki układ pasów pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w pomieszczeniu. Roleta dzień/noc nie ogranicza wrażeń widokowych, bardzo dobrze chroni naszą prywatność.  Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla wnętrz o wystroju klasycznym, jak i dla tych bardziej nowoczesnych.

         Przykładowe kolory:  

                                           

                                         

 

Rolety wewnętrzne materiałowe systemu Vegas:

- roleta mini - przeznaczona do montażu na skrzydle okiennym lub jego wnęce. Jest prostą w montażu, estetyczną bezawaryjną roletą materiałową. Wykonana jest na rurze aluminiowej i zakończona belką aluminiową. Dostępna w wielu ciekawych kolorach. 

- roleta classic - jest to system w eleganckiej kasecie PVC, montowany na wkręty do listwy przyszybowej. Montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. 

 

 

ROLETY PLISOWANE - to system osłon okiennych, które skutecznie chronią pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem nadając im równocześnie atrakcyjny i wyjątkowy charakter. Pasują idealnie do salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki. Plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu jak i od góry, wysoka jakość materiałów oraz sprawdzona konstrukcja sprawia iż są wytrzymałe na trudy codziennego użytkowania. W naszej ofercie znajduje się pełna gama żaluzji plisowanych.


Zalety plis:
  • prosty montaż jak i demontaż (np. przy myciu okna),
  • zajmują najmniej miejsca przy założeniu,
  • ruchomy uchwyt, który umożliwia wygodne posługiwanie się nim w każdej pozycji,
  • możliwość zastosowania przy nietypowych kształtach okna ( trójkąty, trapezy, łuki),
  • łatwy sposób czyszczenia,
  • szeroka gama kolorów i wzorów,

Kolory profili: biały, srebrny, kość słoniowa, mahoniowy brąz. 

 

 

 

 


 

 

WYPRZEDAŻ MAGAZYNOWA